slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Výrobník sody

Výrobník sody je přístroj vhodný například do kancelářských, firemních či jídelních prostor pro jednoduchý a automatizovaný výdej sodové vody, jež je základem i pro limonády, které je možné tímto přístrojem také vyrábět. Jednoduše kamkoliv, kde je zvýšená nutnost přísunu vody a kde je třeba dodávat chutné nápoje většímu množství lidí.

Sodobary se mohou stát velmi vítaným prostředkem k nabuzení energie v pracovním dni, neboť takto „po domácku“ vyráběná sodovka je velice chutná a osvěžující. Mohou to potvrdit řádově stovky tisíc nebo možná i víc pracovních míst po celém světě, které univerzální technologii tohoto typu již dlouhá léta využívají k radosti svých zaměstnanců, návštěvníků a podobně.

Nabízíme vám výrobníky sody, které jsou vyrobeny za použití vysoce kvalitních materiálů. Jedná se tak o nejkvalitnější stroje ve své kategorii, s vysokou životností a multifunkčními vlastnostmi, které umožňují vodu chladit (či ohřívat) na požadovanou teplotu a pečlivě filtrovat podle evropských norem. (Jak tato filtrace funguje se můžete dočíst kliknutím zde.) Jejich výkon zajišťuje i bezproblémové fungování nezávisle na množství vyrobené sody.

Přístroj je zároveň charakteristický velmi jednoduchým ovládáním (skrze tlačítko) a naprosto nenáročnou údržbou. Díky bezpečnostním prvkům zabraňuje i nenadálému a nechtěnému úniku vody.

Mezi hlavní výhody výrobníku sody určitě patří ušetření nákladů za nákup obyčejně prodávané sody nebo limonád v plastových lahvích.

KLIKNĚTE ZDE PRO DETAILNÍ INFORMACE O NAŠICH VÝROBNÍCÍCH SODY

Zajímavost - Co je vlastně soda?

Sodová voda či sodovka je voda, která byla uměle nasycena oxidem uhličitým. Poprvé spatřila světlo světa roku 1767 v leedském pivovaru v Anglii. Za jejího vynálezce je považován chemik a vzdělanec Joseph Priestley.

V dnešní době se často konzumuje v kombinaci s ovocným džusem, je také mixována s alkoholickými nápoji (převážně whiskey, brandy, Campari, apod.) pro výrobu koktejlů. Nejčastěji se s ní však setkáváme při užívání populárních sycených limonád jako například Coca-Cola, Sprite a jiné značky, pro které tvoří naprostý základ.;