slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Servis a sanitace

Co je to sanitace?
Sanitace je proces, při kterém se přístroj podrobí vnitřnímu i vnějšímu vyčištění, čímž dojde k naprosté eliminaci nežádoucích škodlivých látek z Vašeho výdejníku.


Je sanitace opravdu nutná?
Sanitace je opravdu velmi nutná! Jelikož přírodní pramenitá voda není nijak chemicky upravovaná, užíváním se uvnitř přístroje vytvoří tzv. Biofilm. Kvalita stáčené vody může být rázem zhoršena. Sanitací vrátíme Vašemu přístroji -> stáčené vodě její skutečnou kvalitu. Nepodceňujte tuto skutečnost a dbejte prosím na včasné a pravidelné sanitace.


Jak sanitace probíhá?
Tento proces probíhá ve 4 fázích:

  1. Poté co se přístroj zcela vyprázdní, nechá se přístrojem proudit 10min ozón.
  2. Do přístroje se nalije sanitační roztok, který se nechá působit 4min.
  3. Přístroj se propláchne 15L pitné vody.
  4. Důkladné vnější očištění završí celý proces.

Poplatek za sanitaci je 490 Kč bez DPH.;