slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Balená voda - Barely 18,9l

Watercooler System - neperlivá balená voda 18,9l

 

Kvalitní slabě mineralizovaná voda vhodná ke každodenní spotřebě. Zdravá a zejména bezpečná. Díky slabé mineralizaci 190mg/l celkově rozpuštěných látek nezanáší organismus anorganickými látkami a proto je vhodná ke každodenní konzumaci. Voda je čerpaná z přírodního podzemního zdroje v Obci Deštná v jižních Čechách. Naše voda vyniká nízkým obsahem nežádoucích prvků jako je: Železo, Mangan, Amonné ionty, Chloridy, Flouridy. Vyznačuje se také velmi nízkým počtem Dusičnanů a Dusitanů Naše neperlivá voda je stáčena automatickou linkou bez zásahu lidské ruky. Na automatické lince barel projde procesem odvíčkování, venkovního mytí, 4fázovým výplachem vnitřku barelu a následným stočením a zavíčkováním. Spotřebitel tak má jistotu, že voda byla stočena za přísných hygienických podmínek. Kvalitu vody neustále sleduje akreditovaná laboratoř a ČZPI. celková mineralizace 190mg/l (počet celkově rozpuštěných látek)

Fontana Minera - středně mineralizovaná

Středně mineralizovaná voda Fontana MINERA. Splňuje podmínky pro ochranný nápoj pro práce od třídy IIb dle zákona č.361/2007. Jedná se o velmi kvalitní vodu uloženou v hloubce 400 až 500 metrů, v chráněné oblasti Severočeská křída. Stáří této vody se odhaduje minimálně na 70 000 let.;