slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Balená voda

Watercooler System - neperlivá balená voda 18,9l

 

Kvalitní stolní voda vhodná ke každodenní spotřebě. Zdravá a zejména bezpečná. Neustále provádíme kontroly kvality. Je ideální pro Váš pitný režim. Velmi vhodná pro dietní programy. Doporučujeme i na vaření a výrobu ledu. Výborná pro přípravu instantních nápojů. Naše neperlivá voda je stáčena ve velkokapacitním závodě z podzemních zdrojů v chráněné krajiné oblasti Kokořínsko. Je zde využívána automatická linka na čištění a plnění barelů. Po naplnění je hrdlo každé lahve zataveno do ochranné folie. Spotřebitel tak má jistotu, že voda byla stočena za přísných hygienických podmínek. Kvalitu vody neustále sleduje akreditovaná laboratoř a ČZPI. 

Fontana Minera - středně mineralizovaná

Středně mineralizovaná voda Fontana MINERA. Splňuje podmínky pro ochranný nápoj pro práce od třídy IIb dle zákona č.361/2007. Jedná se o velmi kvalitní vodu uloženou v hloubce 400 až 500 metrů, v chráněné oblasti Severočeská křída. Stáří této vody se odhaduje minimálně na 70 000 let.

Jelikož je tato voda plná minerálů, je zakázáno tuto vodu ohřívat v našich watercoolerech - výdejníkách vody! Mohla by se vážně poškodit až zničit ohřívací soustava stroje.;