slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

O nás

Společnost Watercooler System s.r.o. (dále jen WS ) se zabývá zásobováním firem, kanceláří, státních institucí, domácností atd. přírodní pramenitou vodou ve velkoobjemových barelech (19l). Zboží Vám dovezeme na Vámi určené místo, a to max. 24 h. od podání objednávky. Zabýváme se prodejem a pronájmem aquabarů jak na barelovou vodu tak i na vodu z vodovodního řádu tzv. watercoolery POU (Point of use). Kromě výdejníků vody, poskytuje společnost WS pro své klienty i kvalitní kávový servis , ve spolupráci se společností Witt Praha, v podobě kávovarů a instantních směsí. K výše uvedeným výdejníkům vody, poskytuje společnost WS kompletní záruční i pozáruční servis . Veškeré služby, objednávky a údržba je realizována do druhého dne od objednávky. Svou flexibilitou se společnost WS. snaží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Společnost WS působí převážně v Praze a Středočeském kraji a je schopna realizovat zakázky v oblasti celé ČR.

Společnost působí na českém trhu od roku 1998 jako fyzická osoba až do roku 2007, kdy byla transformována na právnickou osobu s obchodním názvem Watercooler System s.r.o. se sídlem Žulová 374, 155 31 Praha 5. Firma je zapsána v OR, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 126570. Od prvopočátku se firma zabývala zásobováním firem pramenitou vodou a řešením pitného režimu pomocí watercoolerů a sodobarů. Firma se snaží svým zákazníkům zajišťovat služby na nejvyšší úrovni kvality. Ke každému zákazníkovi přistupuje velice individuálně a maximálně vstřícně.

 

 

 

 

 

 

Reference;