slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Vylepšení sodobaru: tuning, I. část

Datum 18.10.2012

Znáte to – můžete si koupit auto. Dopraví Vás z bodu „A“ do bodu „B“ a pokud se Vám podaří si odepsat zvýšenou cenu paliva z daní, tak Vás to ani nezrujnuje ;). Nicméně, když ze svého vozu chcete mít víc, než jen průměrný dopravní prostředek, tak přichází ke slovu tuning.


Se sodobary je to podobné, můžete užívat výhod základního modelu, nebo mnohá zlepšení, která zpříjemní jeho každodenní obsluhu, dodají Vám jistotu bezproblémového provozu a učiní z útrob Vašeho „stroje na zahánění žízně“ vysoce hygienické prostředí kde bakterie a jiné mikroskopické potvůrky nemají nejmenší šanci přežít.


Sodobar se na rozdíl od nápojových výdejníků připojuje přímo k vodovodnímu řádu, tedy nepotřebuje výměny barelů s vodou ani jejich skladování, na místo toho nabízí důmyslný systém filtrace „vody z kohoutku“ do podoby vysoce kvalitní a zdravé vody, tu dále obohacuje o CO2, chladí nebo ohřívá.


Jedním z praktických vylepšení je napojení odpadní vaničky sodobaru na odtokový systém vodovodního řádu. Díky tomu se nemusíte zabývat vyléváním vaničky vždy když se naplní a hrozilo by její přetečení. Jde o podobný systém jako u klasického umývadla - pokud necháte vodu z vodovodu volně téci, mizí v odpadní trubce na dně umývadla. Necháte-li si do svého sodobaru namontovat dodatečné vylepšení, vanička v sodobaru se stane právě tak „bezednou,“ všechna nevyužitá voda ze sodobaru odteče pryč do odpadu a vanička bude stále prázdná.

V příští, druhé části tohoto článku se podíváme blíže na prosvěcování vody UV zářivkou, zdvojení ochrany před „vytečením sodobaru“, průběžnou desinfekci přístroje ozónem a možnost měření přítoku a odtoku vody z přístroje.

Za Sodobary.com, Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;