slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Sodobary na Maslowově stupnici

Datum 18.07.2012

Psycholog známý v padesátých letech minulého století jako jeden ze zakladatelů humanistické psychologie, Abraham Harold Maslow se proslavil svou stupnicí (pyramidou) lidských potřeb. První a nejnižší jsou fyziologické potřeby - potrava, voda, teplo. Navazuje potřeba bezpečí, pak lásky, dále úcty až po vrchol pyramidy, kterým je seberealizace.


Na první pohled se může zdát, že zařízení na filtraci a úpravu pitné vody pro firemní prostředí - sodobary mají s touto psychologickou studií asi tolik společného, jako má náměsíčný člověk s lunární kosmonautikou. Když se na tuto věc podíváme z pragmatického pohledu, shledáme, že sodobary, co by hodnotné vybavení pracovního prostředí, mají v této souvislosti svůj nezastupitelný význam.


Pití je základní fyziologickou potřebou, příjem tekutin je pro organismus životně důležitý, a proto na ně naše psychika klade velký důraz - nemůžete se cítit dobře, pokud máte žízeň. Proto mají v Maslowově pyramidě fyziologické potřeby nejširší zastoupení. Člověk se během osmihodinové pracovní doby napije mnohokrát, tedy mnohokrát přistoupí k sodobaru a vždy znovu získává ujištění, že žízeň ho neohrožuje, pokud je sodobar na blízku. To je významný podvědomý aspekt v psychice každého z nás.


A je tu ještě jeden ne méně důležitý význam sodobaru, ten se vztahuje ke čtvrté úrovni Maslowovy pyramidy - úctě. Ptáte se jak pití vody souvisí s úctou? Samotné pití vody asi nijak, ale vědomí zaměstnance, že mu je dán k dispozici přístroj, který mu kdykoli připraví kvalitní a chutný nápoj podle jeho přání, že životně důležitá voda mu je poskytována na vysoce důstojné úrovni, to s úctou souvisí velice. Přemýšlejte o tom - pokud můžete, zjistíte, že je to důležité!

Za redakci Sodobary.com, 
Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;