slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Sodobar vyjadřuje postoj k životu

Datum 20.08.2012

"Když přijdu do kanceláře, mám žízeň. V autě i v budově je sice klimatizace, ale to nic nemění na potřebě dobrého pitného režimu. Jedině pokud je můj organismus dobře vyladěný, mohu podávat ty nejlepší výkony. Má rozhodnutí mají váhu, a proto musí mít váhu i ty věci, které mi pomáhají ke správným rozhodnutím dospívat."


Králové jejichž rozhodnutí měla vliv na tisíce lidí, měli své číšníky a kuchaře. My v dnešní době restaurací a doručovacích jídelních služeb se již umíme zařídit i jinak. Nicméně to byl královský číšník, který podával králi číši kdykoli král potřeboval. I tehdy si lidé intuitivně uvědomovali, že vyvážená strava a nápoje pomáhají vládcům vládnout lépe, proto kladli tak velký důraz na pohodlí a kvalitu jak jídla tak nápojů.


"Ve své kanceláři chci sodobar. Nežiji ve středověku, nejsem král, ale má rozhodnutí mají váhu a pocit zodpovědnosti mi velí zařídit vše důležité tak, abych mohl fungovat efektivně. Nepotřebuji číšníka, stačí efektivní přístroj na okraji mého stolu pod oknem. Stříbrošedý přesný povrch a sladěnost světel na čele přístroje mi dávají vědomí, že dobrý nápoj mám na dosah ruky. Dávají mi vědět, že jsem udělal maximum pro správnost svých rozhodnutí a vyváženost svéhov životního stylu. Můj nápojový robot je připravený mi posloužit, kdykoli potřebuji."


Klienti, kteří přijdou do kanceláře se sodobarem vědí nejen to, že o jejich potřeby je postaráno a to mimořádným způsobem, ale také to, že ten kdo tuto kancelář obývá má smysl pro účel i vědomí detailů, které tvoří dobrý dojem, přispívají ke kvalitě rozhodnutí a důležitosti dobré životosprávy.
"Vím, co musím udělat, musím být nejlepší!"

Za redakci Sodobary.com, 
Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;