slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

První zkušenost se sodobarem, očima klieta

Datum 07.08.2012

Při pohledu na hodiny a při rozhovoru s vašim břichem zjišťujete, že je čas na polední pauzu a po ní na vyřízení dalších nezbytností. Berete si deštník, co kdyby, a stejně tak sáhnete rukou po svetříku. Jdete do oblíbené restaurace, kde jste zvyklá na své meníčko a dobrou náladu čišníka. Výjdete z restaurace a po pár metrech rychlejší chůze pociťujete první nával tepla, mírného potu na zádech. Pomalu sundaváte a rozepínáte, co se dá a i přesto je teplo víc než intenzívní. Slunce pálí neuprosně do betonu, který ještě více odráží a sálá teplo.


V jedné ruce svíráte trochu popudlivě deštník a druhou rukou se ovíváte reklamním časopisem, abyste k sobě přivály trochu čerstvého vzduchu. Je ještě toho hodně před vámi, co máte zařídit. Domluvená schůzka za půl hodiny v nedaleké firmě.


Když vejdete do auly s recepcí a oznámíte svůj příchod, sednete si a čekáte. Stále Vás hyponotizuje přístroj, o kterém jste kdysi četla recenzi s přívětivým názvem „sodobar.“ Po chvíli pozorování neodoláte. Vstanete, vyndáte kelímek a intuitivně zadáte volbu. I přesto, že jste velký pijan vody, jste mile překvapena chutí a lahodností. Když se dále podíváte vedle přístroje, objevíte velký výběr čajů, kávy a kvalitních štáv. V duchu si říkáte: „To je po dlouhé době společnost, která myslí i na potřeby svého klienta, ne jen na jeho peníze.“

Za redakci Sodobary.com, 
Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;