slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Pitný režim pro zdraví organismu nebo nemoc? 1. část

Datum 03.07.2012

O významu pitného režimu pro zdraví a jeho důležitosti na pracovištích už bylo napsáno mnoho. Málokdy je však zmíněn rozdíl mezi příjmem tekutin kvalitních a nekvalitních. Myslíme tím rozdíl v kvalitě vody, která je v každém nápoji základní složkou. Věděli jste, že i voda, která je naprosto čistá, může být pro zdraví člověka doslova zhoubou? A to nijak nepřeháníme!


Často se díváme na vodu, jako na prostou sloučeninu H2O. Ta je pro lidský organismus nezbytná jednak proto, že naše těla jsou z 90% tvořena právě vodou a také proto, že voda slouží k odplavování škodlivých látek z těla a obnově krve. Voda má v těle ovšem ještě druhý stejně důležitý úkol, zajišťuje rovnováhu minerálů v těle a minerály jsou jak známo základním stavebním materiálem každé buňky a to včetně bílých krvinek a dalších složek zajišťujících odolnost organismu proti škodlivým vlivům z okolí.
Když bude člověk pít dostatek vody dokonale čisté, destilované, pak si už během několika týdnů vážným způsobem poškodí zdraví a dlouhodobou konzumací této vody si přivodí smrt. Je to způsobeno právě dokonalou čistotou vody, je oproštěna od všech přidaných látek, je to 100% H2O. Rozpuštěné minerály tvoří v přírodě přirozenou součást vody a naše tělo je zvyklé, že pití vody je současně přísunem těchto nezbytných stavebních látek. Dokonale čistá voda takové minerály nepřinese, ale naopak minerály, které již jsou v organismu nashromážděny, odplaví. Minerály se z těla vyloučí a buněčné stěny se začnou hroutit.

Za redakci Sodobary.com, 
Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;