slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Nová perla mezi sodobary?

Datum 15.10.2012

Zajímavým spojením příznivé ceny a mimořádného výkonu i odolnosti je sodobar WS Waterpia POU, který je na první pohled podobný svým luxusnějším příbuzným vyráběným z nerezových kovů, jako je WS - Soda Smart POU. WS Waterpia POU je sice vyroben v plastovém kabátu, ale v lize vytrvalostních a zátěžových disciplín může se svým lukrativnějším bratrem soupeřit na plné čáře. Co WS Waterpia POU schází po stránce technické dokonalosti a designu, to pilně dohání nižší pořizovací cenou, jednoduchostí ovládání a provozní odolností celého systému. Podobně jak jeho luxusní bratr si i WS Waterpia POU předsevzal, být přístrojem na který se můžete spolehnout.


Myslím, že každý z nás už měl v životě spotřebič, který mu dělal radost. I po letech provozu, když ho použil, věděl, že koupil správně. Zřídka kdy se takový spotřebič najde mezi přístroji s nejnižší cenou. A mnohdy je obtížné ho najít i mezi těmi s cenou zdaleka ne nejnižší. Ambiciózní WS Waterpia POU má všechny předpoklady pro to, aby se na mnoho let stal Vaším miláčkem a příjemným společníkem ve Vaší kanceláři.


Za redakci Sodobary.com, 
Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;