slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Nápojové automaty pro horké dny

Datum 26.06.2012

Léto se blíží a chvílemi se zdá, že už ho tu máme v plné síle. Přivádí nás to k otázce, zda je pitný režim zaměstnanců firmy dostatečně zajištěný. Nikomu se příliš nechce tahat s těžkými barely o to méně v horkých letních dnech. Nejvíce tekutiny potřebují pracoviště s horší větratelností, kde během dne vzrůstá prašnost a teplota vzduchu. Vydýchaný nebo prašný horký vzduch mohou přivodit různé nežádoucí stavy od alergických reakcí přes astma až po migrény. V prostředí nepříjemném pro člověka je udržení efektivity obzvlášť náročné.


V průmyslových halách a mnoha dalších prostorách však není možné zajistit dokonalé pracovní podmínky a to nás přivádí k otázce drobných řešení, které nejsou ani zdaleka tak náročné jako přestavba haly, rozsáhlá rekonstrukce objektu nebo transformace firmy. Obyčejné stojanové větráky a dostatek kvalitních chlazených tekutin může i v náročnějším prostředí přispět k udržení pracovní efektivity i zaměstnanecké morálky.


Sodobary jsou v takových případech obzvlášť výhodným řešením. Poskytují kvalitní vodu, tedy vodu s obsahem důležitých minerálů a dobrou chutí. Vodu chladí a umožňují její obohacení o oxid uhličitý (sodu), obě tyto přidané hodnoty pomáhají uhasit žízeň a navodit i v horkém dnu pocit osvěžení. Sodobary jsou cesta pro dosažení lepších pracovních podmínek na pracovištích s různým stupněm náročnosti. Vždy dávají nejen vodu, ale také pocit důstojnosti a komfortu. Tím přispívají k udržení efektivity práce i uspokojivých pracovních podmínek.

Za redakci Sodobary.com, 
Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;