slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Když nechcete pít po někom: Britský sodobar, část II.

Datum 03.10.2012

Servisní výhodu těchto Britských sodobarů ocení především ti uživatelé, kteří si pronajmou již používaný sodobar. Výměnou komponentu se přístroj stává znovu sterilně čistým a novým. Za zmínku stojí také příznivá cena tohoto komponentu, výrobce počítá s častými výměnami a tomu cenu přizpůsobil. Z hlediska trhu v České republice může být za nevýhodu považována vyšší pořizovací cena přístroje, ta je dva a půl krát vyšší než cena běžného stojanového výdejníku vody.


Výhody tohoto přístroje výrazně převýší jeho vyšší cenu a to zejména v náročných prostředích, kde sodobar využívá velké množství lidí a tudíž je nutná častější sanitace. Současně však mohou výhody tohoto přístroje ocenit uživatelé, kteří si jednoduše zakládají na čistotě a zdraví, a proto přistupují ke svému sodobaru jako k ložnímu prádlu či kobercům zbylým v nově zakoupeném bytě po předchozím majiteli – ačkoli jsou čisté, jejich výměnu považují za nutnou.


Sodobary jsou dnes již dostupné v mnoha provedeních a liší se nejen designem, ale také po technické a finanční stránce. Tak si každý uživatel může zvolit řešení, které pro něho bude nejvýhodnější.

Za redakci Sodobary.com, 
Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;