slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Co se stane když onemocní asistentka?

Datum 08.10.2012

Ráno zamáčknu budík, obléknu se a s kávou a novinami v ruce usedám do svého auta. V hlavě si přehrávám kolik věcí dnes musím udělat, kolik schůzek se mi přeložilo. Když vejdu do firmy, tak na stole mé asistentky je položen vzkaz: „Ležím v nemocnici a nevím, kdy se budu moci vrátit do práce.“


A sakra... Hlava se mi roztočí a už během prvních hodin práce mi je jasné, že ta tichá a nenápadná osoba je pro mne při mých obchodních schůzkách výraznou pomocí. On i přinesený čaj v pravý čas a s určitou grácií pomůže obchodnímu jednání - rozmrazí napjatou atmosféru mezi mnou a klientem.


Co ale budu dělat teď? Sednu si ke svému počítači a snažím se vymyslet nějaké řešení. Googlím jak se dá. Když už začínám mírně propadat panice, rozkliknu odkaz na sodobary.com. Otevře se stránka s třemi odkazy a slečnou s milým úsměvem. To je ono, pomyslím si, tušil jsem, že musí existovat řešení, že něco bude tvořit příjemné zátiší mých obchodních jednání i po dobu nemoci mé asistentky. Když stránku pročítám dál, zjišťuji pro mě velice příjemný fakt, přístroj se dá také pronajmout.


Vyplním objednávku a pak se na chvíli zasním při představě o přístroji v mé kanceláři, který mi umožní klienta občerstvit, urychlit přípravu kávy a poskytne vatové téma konverzace. Třetí den již stojí přístroj vedle mého jednacího stolu a jeho design ladí s prostorem mé kanceláře. Jako by se s ním už od začátku počítalo, jako by své místo vedle mého stolu zaujímal vždy. Tiše vrní.


Vítám klienta, uvádím ho do své kanceláře a vysvětluji nepřítomnost mé asistentky. Když už oba sedíme tak se optám zda si dá kávu. Klient zdvořile odvětí, že když nemám přítomnou asistentku postačí voda. A právě v té chvíli přichází na řadu můj nový společník. Se sodou? optám se. Za okamžik si již míchám svou čerstvě zalitou Kubánskou kávu a můj klient popíjí velkou sklenici perlivé vody. Dáte si k té vodě kávu? Trochu legračně naléhám. Rád, když vidím jak je to snadné. Odvětí klient a protože je zdvořilý, nezapomene se zmínit o tom, že voda kterou dostal od mého nového sodobaru, je opravdu dobrá.

Za redakci Sodobary.com, 
Libor Jirka

Články jsou přebírány z webu sodobary.com.


;