slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Archiv článků

Vylepšení sodobaru: tuning, II. Část

09.04.2015

V minulém dílu článku o tuningu sodobarů jsme zmínili pouze první z možností, tu se kterou přichází běžný uživatel do styku nejčastěji, a to napojení výlevkové vaničky v sodobaru na odpadní potrubí vodovodního řádu ke kterému je sodobar připojen. Díky této úpravě získáte jistotu, že vanička sodobaru nikdy nepřeteče.

celý článek

Vylepšení sodobaru: tuning, I. část

18.10.2012

Znáte to – můžete si koupit auto. Dopraví Vás z bodu „A“ do bodu „B“ a pokud se Vám podaří si odepsat zvýšenou cenu paliva z daní, tak Vás to ani nezrujnuje ;). Nicméně, když ze svého vozu chcete mít víc, než jen průměrný dopravní prostředek, tak přichází ke slovu tuning.

celý článek

Nová perla mezi sodobary?

15.10.2012

Zajímavým spojením příznivé ceny a mimořádného výkonu i odolnosti je sodobar WS Waterpia POU, který je na první pohled podobný svým luxusnějším příbuzným vyráběným z nerezových kovů, jako je WS - Soda Smart POU.

celý článek

Co se stane když onemocní asistentka?

08.10.2012

Ráno zamáčknu budík, obléknu se a s kávou a novinami v ruce usedám do svého auta. V hlavě si přehrávám kolik věcí dnes musím udělat, kolik schůzek se mi přeložilo. Když vejdu do firmy, tak na stole mé asistentky je položen vzkaz: „Ležím v nemocnici a nevím, kdy se budu moci vrátit do práce.“

celý článek

Když nechcete pít po někom: Britský sodobar, část II.

03.10.2012

Servisní výhodu těchto Britských sodobarů ocení především ti uživatelé, kteří si pronajmou již používaný sodobar. Výměnou komponentu se přístroj stává znovu sterilně čistým a novým. Za zmínku stojí také příznivá cena tohoto komponentu, výrobce počítá s častými výměnami a tomu cenu přizpůsobil.

celý článek

Když nechcete pít po někom: Britský sodobar, část I.

28.09.2012

Za pozornost stojí způsob, jakým se vypořádali s hygienou sodobarů a výdejníků vody Britové. Z této země totiž vyšlo řešení ukryté v designově nenápadném bílo-černém lesklém válci.

celý článek

Sodobar vyjadřuje postoj k životu

20.08.2012

"Když přijdu do kanceláře, mám žízeň. V autě i v budově je sice klimatizace, ale to nic nemění na potřebě dobrého pitného režimu. Jedině pokud je můj organismus dobře vyladěný, mohu podávat ty nejlepší výkony. Má rozhodnutí mají váhu, a proto musí mít váhu i ty věci, které mi pomáhají ke správným rozhodnutím dospívat."

celý článek

První zkušenost se sodobarem, očima klieta

07.08.2012

Zase jeden krásný letní den, kdy Vás neustále překvapuje, jak počasí dokáže být rozmanité. Ráno výběhnete ve svetříku s deštníkem v ruce a říkáte si, konečně se ochladilo a dobíháte další tramvaj, která Vám navazuje na spoj do Vaší práce. Den se zdá v kanceláři v nižších teplotách trochu snesitelnější.

celý článek

Když se prestiž bere vážně

30.07.2012

Do oddělení osobního bankovnictví přijde klient a není nijak udivujícíc, že v těchto parných dnech prahne žízní. Drobnosti vytváří celkový dojem a ten zase vytváří celkovou spokojenost. Naše sodobary jsou navrženy tak, aby svou funkčností ovládáním i designem byly ozdobou takových okamžiků.

celý článek

Ekonomie sodobarů

23.07.2012

Snad každá firma v Evropské unii se potýká s otázkou: Jak optimalizovat pracovní efektivitu a dosáhnout vyšší výtěžnosti? Není tajemstvím, že finanční pokrytí pracovní síly je jednou z nejvyšších výdajových položek každého fiskálního období. Na tuto palčivou otázku neexistuje jednotná ani jednoduchá odpověď. Každý podnik i každá budova mají svá specifika, která přispívají k posílení nebo oslabení celkového výsledku.

celý článek

Sodobary na Maslowově stupnici

18.07.2012

Psycholog známý v padesátých letech minulého století jako jeden ze zakladatelů humanistické psychologie, Abraham Harold Maslow se proslavil svou stupnicí (pyramidou) lidských potřeb. První a nejnižší jsou fyziologické potřeby - potrava, voda, teplo. Navazuje potřeba bezpečí, pak lásky, dále úcty až po vrchol pyramidy, kterým je seberealizace.

celý článek

Pitný režim pro zdraví organismu nebo nemoc? 2. část

10.07.2012

Možná znáte ten pocit, kdy cítíte žízeň, ale ať pijete sebevíc, ne a ne ji zahnat. Pak může pomoci napít se vody z jiného zdroje. Naše tělo je zvyklé při pití doplňovat minerální látky a jejich příjem s pocitem žízně souvisí. Pokud voda, kterou pijete, tyto látky neobsahuje, pak je výsledek opačný a voda z Vašeho těla minerály pouze odplavuje v moči. Tedy čím víc pijete, tím větší máte žízeň.

celý článek

Pitný režim pro zdraví organismu nebo nemoc? 1. část

03.07.2012

O významu pitného režimu pro zdraví a jeho důležitosti na pracovištích už bylo napsáno mnoho. Málokdy je však zmíněn rozdíl mezi příjmem tekutin kvalitních a nekvalitních. Myslíme tím rozdíl v kvalitě vody, která je v každém nápoji základní složkou. Věděli jste, že i voda, která je naprosto čistá, může být pro zdraví člověka doslova zhoubou? A to nijak nepřeháníme!

 

celý článek

Nápojové automaty pro horké dny

26.06.2012

Léto se blíží a chvílemi se zdá, že už ho tu máme v plné síle. Přivádí nás to k otázce, zda je pitný režim zaměstnanců firmy dostatečně zajištěný. Nikomu se příliš nechce tahat s těžkými barely o to méně v horkých letních dnech. Nejvíce tekutiny potřebují pracoviště s horší větratelností, kde během dne vzrůstá prašnost a teplota vzduchu.

celý článek


;