slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Jak filtrace funguje?

„Aktivní“ znamená, že uhlík byl zpracován tak, aby v něm byly vytvořeny póry a kanálky. Tím dojde ke zvětšení Filtracepovrchové plochy uhlíku. Když se voda dostane do kontaktu s aktivním uhlíkem, v pórech se usazují chemikálie a drobné částice. Stěny kanálků pohlcují organické sloučeniny a kontaminanty. Čím se zvětšuje poréznost (pórovitost), tím se zvětšuje i schopnost uhlíku filtrovat a pohlcovat kontaminanty. Aktivní uhlík se váže na mnohé organické sloučeniny na bázi uhlíku, jako jsou pesticidy a herbicidy a absorbuje je. Není však stejně účinný při snižování obsahu anorganických sloučenin, jak jsou železo, vápno, dusičnany atd. Lisovaný blok obsahuje 3 typy pórů, makropóry, střední póry a mikropóry, které odstraňují částice až o velikosti 0,2 mikronu. Minerály a další anorganické sloučeniny nejsou na bázi uhlíku, proto často nedojde k jejich pohlcení a zůstanou ve vodě, kde dále projdou filtrem.

 

Filtrace pracuje při maximálním tlaku 0,86 MPa (125 psi) a při maximální teplotě 39°C. Tento vodní filtr se vyznačuje zvýšenou ochranou proti vodnímu kameni SILIPHOS™. Tato ochrana je především vhodná pro další použití vody v kuchyňských přístrojích. Kapacita filtru je 7600l, výrobce doporučuje i přes nevyčerpanou kapacitu jej každých 6 měsíců vyměnit. Nanočástice stříbra účinně odstraní až 99% mikroorgnismů a bakterií. Filtr se povětšinou montuje pod kuchyňskou linku a výměna patrony je velice snadná díky bajonetovému upevnění.

Funkce

 • odstraňuje z vody chlór, zápachy, pachuti,těžké kovy a organické látky
 • zachycuje písek, kaly, jíl, sliz
 • nečistoty jsou pohlceny a zachyceny v pórech aktivního uhlí
 • voda filtrací získává jiskřivou čistotu a skvělou chuť
 • z vody jsou odstraněny nežádoucí částice, látky a chemikálie
 • minerální látky rozpuštěné ve vodě zůstávají zachovány
 • blok aktivního uhlí je upraven stříbrem proti nežádoucímu množení bakterií a jeho složení poskytuje vysoce účinnou hloubkovou filtraci pevných částic

Výhody

 • snadná instalace - není třeba zdlouhavé proplachování, jako u klasických uhlíkových filtrů
 • snadná výměna patrony otočením o 90°
 • kompaktnost, šikovné rozměry vhodné k instalaci uvnitř přístroje
 • integrovaný systém - není třeba použití více patronové filtrace

 ;