slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Firemní kodex Watercooler System

Naše společnost je složena převážně z mladého kolektivu schopných a dravých lidí. Chceme, aby naše práce

byla přínosem, usnadněním, zefektivněním a v neposlední řadě úsporou pro naše zákazníky. Našich zákazníku si velmi vážíme a neděláme rozdíly v tom, jestli ten či onen je větší či menší, chováme se ke všem stejně ohleduplně a vstřícně, jednoduše proto, že je to náš standard. Stále u nás platí známé přísloví Tomáše Bati "Náš zákazník, náš pán". Hrajeme fair play! Nikdy se Vám nestane, že bychom Vám účtovali nevysvětlitelné a nepodložené položky, na kterých jsme se předem nedohodli. Nemáme žádné pochybné účtování ani skryté položky, ale vše je transparentní a o všem víte předem. Naopak, leckdy neúčtujeme poplatky, které nejsou vyloženě nutné - bereme je, jako bonusy pro zákazníka.

Stále se snažíme rozvíjet sami sebe a rozvíjet portfolio našich produktů a služeb. Vždy máme snahu se domluvit i za cenu ústupků a snížených profitů v obchodních případech - vyjdeme Vám vstříc.

Využíváme zahraniční renomované dodavatele a vždy pečlivě hodnotíme kvalitu produktů, které Vám nabízíme. Každé naše zařízení si můžete předem vyzkoušet.

Uznáváme poctivě odvedenou práci a také máme v rámci firmy nastavené pracovní podmínky, které poctivou a kvalitní práci upřednostňují a po zásluze ohodnocují. Našim cílem je vždy táhnout za jeden

pomyslný provaz, protože jedině tak, jako silný celek, můžeme odvádět nejlepší výsledky, které pocítí i naši spokojení zákazníci.

Hlavní body firemního kodexu:

  • ctíme heslo " Náš zákazník, náš pán."
  • Hrajeme fair play!
  • Neúčtujeme nesmyslné poplatky a úkony.
  • Za každých okolnosti se snažíme ušetřit náklady zákazníkovi.
  • Vysoká flexibilita a přizpůsobivost našim zákazníkům.
  • Pokud přijde nestandardní požadavek, budeme se s tím zabývat a navrhneme řešení.
  • Stále se snažíme rozvíjet, abychom stačili tempu trhu a požadavkům zákazníka.


;