slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Časté otázky

Tento nápojový systém nás zajímá, ale nemáme s ním zatím žádnou zkušenost

Pokud Vás naše služby zaujmou, není nic jednoduššího než si službu zdarma vyzkoušet! Zavolejte nám na níže uvedené kontakty, nebo si zápůjčku objednejte pomocí webového formuláře na našich stránkách. Veškeré zboží dovážíme do 24h! V naší nabídce naleznete několik druhů výdejníků. Výdejníky si můžete zakoupit, pronajmout a nebo získat zcela zdarma.
Zápůjčka se vztahuje na oba systémy - barelový i bezbarelový.

Za jak dlouho se musí barel spotřebovat?

Barely mají trvanlivost 3 měsíce před otevřením.  Po otevření by se barel měl spotřebovat do cca 14 dnů v závislosti na podmínkách, kde je umístěn.

Zajišťujete odborný servis k Vámi poskytovaným přístrojům?

Ano, zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis ke většině typů watercoolerů na českém trhu. V našich pronájmových programech zajišťujeme opravy výdejníku zcela zdarma!

Jaké lokality jste schopni zásobovat?

Naše společnost působí převážně ve středočeském kraji, kde máme také zavedenou distribuci barelové vody a následný tým servisních techniků. Co se týče bezbarelových watercoolerů \ sodobarů a filtrů, naše působnost je po celé ČR.

Kdy se účtuje pronájem přístrojů?

U barelových přístrojů pronajatých za 1,- symbolickou korunu se nájemné účtuje vždy na konci roku. U barelových přístrojů pronajatých za 199,- se nájem fakturuje vždy na konci daného měsíce se splatností 14 dní. U bezbarelových přístrojů POU se nájem fakturuje vždy na konci daného měsíce se splatností 14 dní.

Jak rychle řešíte opravy a problémy vzniklé s výdejníkem vody?

Jelikož se dokážeme vžít do pozice zákazníka, víme, že je nutné, aby naše zařízení byly stále funkční a provozuschopné. Tedy servisní úkony se snažíme řešit vždy maximálně do druhého dne od nahlášení závady.;