slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Barel na vodu

Barely na vodu se během posledních let staly velmi populárním a žádaným produktem jak ze strany jednotlivých spotřebitelů, tak i různých společností. Existuje pro to celá řada důvodů – my si nyní uvedeme několik hlavních.

Barelová voda může být velice prospěšná vašemu zdraví, neboť takový barel je na rozdíl od mnoha populárních nápojů v PET lahvích, kterými si lidé při dlouhodobém užívání v některých případech až poškozují tělo, naplňován čerstvou, přírodní vodou z podzemních zdrojů, což ho dělá naprosto ideálním pro jakékoliv využití. Ať už pro vaše osobní potřeby, děti, kolegy či zaměstnance, nebo i pro větší události jako slavnosti a podobně.

Jak také všichni víme, pitný režim je základem pro řádné a efektivní fungování lidského organismu. Správný pitný režim každého člověka by pak měl obsahovat dva až tři litry vody denně. Nejde však pouze o množství, ale i o kvalitu. Bylo doloženo, že přírodní a čistá voda dělá našemu organismu nejlépe.

Společnost WATERCOOLER SYSTEM s.r.o. pro vás i nadále dodává oblíbené barely s vodou, které plníme zdravou a přírodní vodou z podzemního zdroje v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, která se vyznačuje výbornou chutí, výživným složením, a jejíž bezpečnost je pravidelně kontrolována akreditovanou laboratoří a ČZPI.   

Jistě dalším velkým plusem vody v barelech je, kromě ekologických pozitiv, její nízká cena – zvláště oproti již zmíněným PET lahvím. Z dlouhodobého hlediska tak nezanedbatelně ušetříte na nákladech.

Pro automatizovaný výdej barelové vody v místech, kde tráví čas větší množství lidí, užíváme tzv. watercoolery, výdejníky vody, které mohou kromě jednoduché obsluhy zajistit ohřev na různé teploty, důkladnou filtraci či přípravu limonád. 

KLIKNĚTE ZDE PRO DETAILNÍ INFORMACE O NAŠICH BARELECH;