slider_image

Nejlepší možnost
pořízení na trhu!

Využijte výhody bezstarostného a kvalitního nápojového systému! Barely (19l) s pramenitou vodou Vám přivezeme do druhého dne až k Vám zdarma. Přidejte se k trendu a pořiďte si barelový systém do Vaší kanceláře či provozovny - buďte IN :)

Více
slider_image

Stále čerstvá voda!

Stálý přísun čerstvé vody, která je upravena pomocí kvalitních carbonových filtrů. Paušální náklady, ale neomezená výtočnost a využití. Žádné starosti se servisem, vše řešíme za Vás. Jako bonus máte k dispozici perlivou vodu, která se stává trendem na českém trhu.

Více
slider_image

Srazte stávající náklady
za nápoje na kolena!

Kvalitní carbonové filtry amerického výrobce 3M Vám zajistí stálý přísun čerstvé vody za minimální náklady. Kvalita je prověřena mnoha tisíci klienty po celém světě. Nenáročná instalace a dlouhodobá úspora a přínos. (tyto filtry instalujeme do každého našeho přístroje POU )

Více

Automat na vodu

Automat na vodu, jinak také aquamat či aquabar, je jednoduše ovladatelný, nenáročný a odolný přístroj, který umožňuje automatický výdej bezpečné, zdravé a filtrované vody se samozřejmou možností chlazení či ohřívání na požadované teploty. Automat na vodu je tedy ideální pro využití na větších i menších pracovištích, v kancelářských prostorech, v ordinacích nebo v různých provozech. Nemine se účinkem ani v domácnosti.

K dostání je několik různých designů, ze kterých můžete vybírat, přičemž všechny typy mají společnou vlastnost velkého výkonu, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Obsluhuje se také s příjemnou jednoduchostí. Automat na vodu si můžete pronajmout nebo zakoupit ve dvou základních variantách. V nabídce máme klasické barely na vodu nebo výdejníky s připojením na vodovodní řád s kompletním záručním servisem.

Naše společnost poskytuje dva druhy automatů na vodu – barelový využívající barelů, které jsou na něho naraženy, a které jsou naplněny zcela přírodní, zdravou vodou. Tu stáčíme z podzemních zdrojů Kokořínska a její kvalita je dennodenně kontrolována laboratorními testy. Dodržování správného pitného režimu a dostatek vody v těle napomáhá k rychlejší regeneraci a ke zlepšení mozkové aktivity potřebné k výkonu práce. Zdraví životní styl spojený s dodržováním pitného režimu je základem pro Váš harmonický život. Buďte v kondici díky automatu na vodu po celý rok a dopřejte svým zaměstnancům, klientům nebo rodině stálý přísun kvalitní vody. Dalším druhem je tzv. POU, který je napojen na vodovodní řád. POU automaty odebírají z vodovodní sítě chlorovanou pitnou vodu, kterou následně řádně odchlorují a filtrují. Snažíme se uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Flexibilně vyřizujeme objednávky i údržbu a to vše do druhého dne od objednání. 

KLIKNĚTE ZDE PRO DETAILNÍ INFORMACE O NAŠICH AUTOMATECH NA VODU

Máte možnost si automat zakoupit nebo pronajmout s kompletním naším servisem. Pro více informací nás můžete kontaktovat.;